Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: active
uk: активне

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Events
uk: Події

en: Authored on
uk: Створено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Token
uk: Замінник

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Headers
uk: Заголовки

en: inactive
uk: неактивне

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Secret
uk: Таємний

en: Payload
uk: Корисне навантаження

en: Incoming
uk: Вхідні

en: Outgoing
uk: Вихідні
