Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: active
az: aktiv

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Machine name
az: Maşın adı
