Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: active
bn: সক্রিয়

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
