Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
