Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: active
eo: aktiva

en: Authored on
eo: Verkita je

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
