Webhooks (2.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
