Webhooks (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: @type
cs: Typ

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: active
cs: aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Events
cs: Události

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Secret
cs: Klíč
