Webhooks (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: active
fi: aktiivinen

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: inactive
fi: ei-aktiivinen

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
