Webhooks (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
