Webhooks (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: active
ar: نشط

en: Events
ar: الفعاليات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Activate
ar: تفعيل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
