Webhooks (3.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: active
et: aktiivne

en: Inactive
et: Passiivne

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
