Webhooks (3.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: active
id: aktif

en: Events
id: Acara

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Activate
id: Aktifkan

en: Machine name
id: Nama mesin
