Webhooks (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: active
am: ገባሪ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
