Webhooks (3.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: active
be: актыўны

en: Authored on
be: Дата:

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Machine name
be: Машынная назва
