Webhooks (8.x-1.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: active
bg: активен

en: Authored on
bg: Написано на
