Webhooks (8.x-1.0-alpha10) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: active
da: aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Events
da: Begivenheder

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Token
da: Symbol

en: Content Type
da: Indholdstype

en: inactive
da: inaktiv

en: Activate
da: Aktivér

en: Deactivate
da: Deaktivér

en: Machine name
da: Internt navn
