Webhooks (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu

en: active
ca: actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: inactive
ca: Inactiu

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Incoming
ca: Entrant

en: Outgoing
ca: Sortint
