Webhooks (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: active
sv: aktiv

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: inactive
sv: inaktiv

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Secret
sv: Hemlighet
