Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: active
is: virkur

en: Events
is: Viðburðir

en: Content Type
is: Efnisgerð
