Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
