Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: active
pl: aktywny

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: inactive
pl: nieaktywne

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Secret
pl: Sekret

en: Payload
pl: Ładunek
