Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: active
sl: aktiven

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Machine name
sl: Strojno ime
