Webhooks (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: active
hu: aktív

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Events
hu: Események

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Headers
hu: Fejlécek

en: inactive
hu: tiltott

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: File download
hu: Fájl letöltés

en: Secret
hu: Titok

en: Payload
hu: Terhelés

en: Incoming
hu: Bejövő

en: Outgoing
hu: Kimenő
