Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
