Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
