Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
