Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: active
vi: hoạt động

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Events
vi: Sự kiện

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: inactive
vi: bất hoạt

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: Deactivate
vi: Tắt

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Secret
vi: Mật

en: Incoming
vi: Gửi đến

en: Outgoing
vi: Gửi đi
