Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: active
fil: aktibo
