Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно
