Webhooks (8.x-1.0-alpha10) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: active
ps: فعال

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
