ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Deny
af: Weier
