ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም
