ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Deny
cy: Gwrthod
