ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Deny
da: Afvis

en: About
da: Om

en: Instructions:
da: Instruktioner:

en: Delete content
da: Slet indhold
