ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Created
de: Erstellt

en: Client ID
de: Client-ID

en: Deny
de: Verweigern

en: About
de: Über

en: Instructions:
de: Anweisungen:

en: Delete content
de: Inhalt löschen

en: Scopes
de: Daten

en: Authorize
de: Autorisieren

en: Redirect URIs
de: Weiterleitungs-URIs

en: AI
de: KI
