ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί

en: Instructions:
el: Οδηγίες:

en: Delete content
el: Διαγραφή περιεχομένου
