ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Deny
es: Denegar

en: Features
es: Características

en: About
es: Acerca de

en: Instructions:
es: Instrucciones:

en: Delete content
es: Eliminar contenido
