ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: Deny
et: Keela

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Delete content
et: Kustuta sisu
