ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Deny
fa: رد کردن

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: About
fa: درباره

en: Delete content
fa: حذف محتوا
