ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Deny
fi: Estetty

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja

en: Delete content
fi: Poista sisältö

en: Authorize
fi: Valtuuta
