ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Deny
fr: Refuser

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: About
fr: À propos

en: Instructions:
fr: Instructions :

en: Delete content
fr: Supprimer le contenu

en: Authorize
fr: Autoriser
