ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Created
gl: Creado

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información

en: Delete content
gl: Eliminar contido
