ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Features
he: פיצ'רים

en: About
he: אודות

en: Delete content
he: מחיקת תוכן
