ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Deny
hr: Uskrati

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
