ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Created
hu: Létrehozva

en: Deny
hu: Tiltott

en: Features
hu: Jellemzők

en: About
hu: Leírás

en: Instructions:
hu: Elkészítés:

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Authorize
hu: Felhatalmazás
