ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը
