ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Deny
id: Tolak

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang

en: Delete content
id: Hapus konten
