ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Created
is: Stofnað

en: Deny
is: Hafna

en: About
is: Um
