ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Created
it: Creato

en: Deny
it: Blocca

en: Features
it: Funzionalità

en: About
it: Informazioni

en: Delete content
it: Cancella il contenuto

en: Authorize
it: Autorizza
