ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია
